Zberateľská etue pre tri zlaté medaily "Semafor"

Zberateľská etue pre tri zlaté medaily "Semafor"

Stav skladu
Skladom
Dátum emisie
september 2021
Emisný náklad
100 ks
Cena
40,00 €
vrátane DPH

Produkt si môžete zakúpiť aj priamo v predajniach Českej mincovne

Na produkt nie je možné uplatniť zľavový poukaz.

Popis

V roku 2021 slávi Jiří Suchý neuveriteľné 90. narodeniny. Pri tejto príležitosti je nielen jemu, ale tiež jeho dvom najslávnejším divadelným partnerom venovaná trojdielna miniséria zlatých medailí:

  • Jiří Suchý a Jiří Šlitr – Nerozlučné tvorivé duo S+Š vstúpilo do dejín založením legendárneho divadla Semafor. Na ich originálne vystúpenia, ktoré kombinovali hudobnú komédiu, poéziu, džez, film, výtvarné umenie, tanec a bábky, sa stáli nekonečné rady. Zlatú éru Semafora, bohužiaľ, ukončila predčasná smrť Jiřího Šlitra.
  • Jiří Suchý a Jitka Molavcová – Keď sa u jednej zo semaforských „girls“, ktorá v divadle pôsobila ako šansoniérka, začala prejavovať neobvyklá kombinácia jemného osobného pôvabu a nevšedného komického talentu, Jiří Suchý vedel, že našiel novú spriaznenú dušu. Ich umelecké i osobné súznenie trvá už päťdesiat rokov.
  • Jiří Suchý – Len málokto si uvedomuje, ako ďaleko Jiří Suchý ovplyvnil českú kultúru. V priebehu svojho bohatého a nezriedka hektického života sa stal hercom, spevákom, spisovateľom, básnikom, režisérom, libretistom, skladateľom, textárom, grafikom, scénografom, kostýmovým výtvarníkom, principálom divadla – a to ani zďaleka nie je všetko.

Svoju zbierku strieborných semaforských medailí si môžete uložiť do tejto luxusnej drevenej škatuľky, ktorej viečko zdobí vyryté logo divadla Semafor.

Poznámka: Súčasťou zberateľského etui nie je certifikát pravosti – ten je dodávaný ku každej medaile zvlášť.

Špecifikácia

Číslo
E-138V3-3300-02-SE
Číslovaná emisia
Nie
Certifikát
Nie
Materiál
Ostatné
Rýdzosť
0 / 1000
Balenie
Drevené etui tmavé drevo
Česká mincovna
Loading...