Čím obdarovať dôležitých ľudí, aby na vás nikdy nezabudli?

Rýdzi kov sa snúbi so špičkovým výtvarným umením. Mince či medaily sa stanú vašou prestížnou prezentáciou a skvele poslúžia ako exkluzívny darček pre VIP obchodných partnerov, hodnotný benefit pre najlepších zamestnancov, pamiatku na návštevu regiónu či vkusná spomienka významného jubilea. Exkluzívna razba môže byť navyše spojená s charitatívnou činnosťou.

Zákazkové razby sa tešia veľkej obľube podnikov, miest, univerzít, organizačných zložiek štátu, športových klubov a ďalších významných subjektov, ale tiež súkromných osôb.

V prípade záujmu o služby Českej mincovne kontaktujte nášho špecialistu, ktorý vám poskytne podrobné informácie a pripraví nezáväznú kalkuláciu:

Ľudmila Fülöpová
mobilný telefón: +421 903 588 255
e-mail: ludmila.fulopova@ceskamincovna.sk 

Razba podľa vášho priania

Poradíme vám s výberom autora vašej razby. Spolupracujeme s poprednými českými akademickými sochármi, maliarmi a renomovanými medailérmi. Podporujeme mladých umelcov – nadaných absolventov jabloneckej medailérskej školy, ktorí často prichádzajú s netradičnými nápadmi. Garantujeme vysokú umeleckú hodnotu návrhu a kvalitu remeselného vyhotovenia. Mince či medaily vytvoríme aj na základe vášho vlastného námetu.

Pracujeme so zlatom a striebrom – drahými kovmi, ktoré sú osvedčenou zárukou hodnoty a luxusu.

Korporátnym razbám najčastejšie dominujú firemné logá, ale fantázii sa medze nekladú – v reliéfe sa vynímajú tiež portréty zakladateľov, sídla spoločností, stroje alebo tiež podnikové kréda. Ako taká zákazková razba vzniká? Zábery, ktoré mapujú výrobu pamätných medailí k 25. výročiu spoločnosti „Chládek a Tintěra, Pardubice, a.s.“ vydajú za tisíc slov…

Česká mincovna
Loading...