Drevené hodinky Desert so zlatou mincou Čeký lev 2022 - unisex

Drevené hodinky Desert so zlatou mincou Čeký lev 2022 - unisex

Stav skladu
Vypredané
Cena
416,00 €
vrátane DPH

Produkt si môžete zakúpiť aj priamo v predajniach Českej mincovne

Na produkt nie je možné uplatniť zľavový poukaz.

Drevené hodinky s mincí

Zatiaľ čo obyčajné hodinky sú len praktickou pomôckou, ktorá meria čas, neobyčajné hodinky sú elegantným módnym doplnkom a symbolom spoločenského statusu. Chcete vyjadriť svoj osobitý vkus? Túžite dať svojmu okoliu najavo, že nie ste súčasťou stáda, ale vodcom svorky? Potom sú tu pre vás hodinky Český lev 2022, ktoré vznikli v spolupráci jabloneckej Českej mincovne a libereckej značky Wooden Land.

Ako názov značky napovedá, luxusné unisex hodinky sú vyrobené z dreva. Zatiaľ čo náramok tvorí svetlé drevo gréckeho olivovníka, tmavé telo hodiniek je vyrobené z bahenného duba, ktorý tisíce rokov driemal v močiari. Každý exemplár, ktorý opustí dielňu hodinárskych majstrov, je ručne vyrobeným originálom s neopakovateľnou štruktúrou ušľachtilého materiálu, ktorá je zvýraznená kombináciou prírodných voskov.

Vlastenecký dizajn hodiniek ukazuje dve heraldické zvieratá Českej republiky. Do ciferníka s vypáleným motívom orlice, ktorá je syntézou svätováclavského, moravského a sliezskeho dravca, je zasadená zlatá investičná minca Český lev s hmotnosťou 1/25 trojskej unce s motívom roku 2022. Spolutvorcom dizajnu hodiniek sa stal Asamat Baltaev, DiS., ktorý je autorom reliéfu mince.

Hodinky Český lev sa postarajú, aby ste nemali meškanie, vykričia do sveta, že máte vycibrený štýl, a zachránia vám život v krízovej situácii.
Predstavte si napríklad, že na dovolenke v exotickej krajine prídete o všetky peniaze. V takom prípade sa vám vyplatí mať investičnú mincu neustále po ruke. Zlato totiž ľahko speňažíte kdekoľvek na svete…

Rozmery pánskych hodiniek 41x52x10 mm


V našej ponuke nájdete tiež pánsky variant týchto hodiniek, ktorý je svojou väčšou veľkosťou vhodný pre mužov.


Neprehliadnite zásady starostlivosti o hodinky.

Špecifikácia

Číslo
O-538-A-12-U
Číslovaná emisia
Nie
Certifikát
Nie
Materiál
Ostatné
Rýdzosť
0 / 1000
Hmotnosť
43 g
Česká mincovna
Loading...