1. cestovateľská súťaž

3.1.2023

Domovom známeho českého cestovateľa, dobrodruha, fotografa a rozprávača Jiřího Kolbabu je celý svet. Zo srdca Európy sa pravidelne vydáva na expedície do najodľahlejších oblastí planéty, odkiaľ si prináša nezabudnuteľné zážitky a jedinečné fotografie. Neváha sa podeliť o svoje skúsenosti! Na rôznych miestach Českej republiky organizuje pútavé besedy, na ktorých sa milovníci cestovania môžu zoznámiť s krásami panenskej prírody a exotickými tvárami domorodcov.

Lákajú vás príbehy muža, ktorý navštívil viac ako 130 krajín na všetkých siedmich kontinentoch? Chcete sa preniesť medzi kanibalov alebo ľadové medvede? Potom je 1. kolo našej cestovateľskej súťaže určené práve vám!

Do komentára pod súťažný príspevok na našom profile na Facebooku napíšte meno prvého Európana, ktorý navštívil krajinu, ktorú dnes nazývame Amerika. Nápovedu hľadajte v našom e-shope, kde nájdete mince zo série "Objavenie Ameriky". Súťažiť môžete do štvrtka 12. januára 2023. V piatok zo správnych odpovedí vyberieme desať výhercov.

Každý výherca získa dve vstupenky na prednášku Jiřího Kolbabu s názvom "Splnený sen", ktorá sa uskutoční v pondelok 13. februára 2023 o 18:30 v Plzni.

Česká mincovna
Loading...