Požadovaný spôsob úhrady si zvolíte v kroku objednávky Doprava a platba. Po spracovaní objednávky vám faktúru pošleme v elektronickej podobe na vašu e-mailovú adresu. Platbu môžete vykonať jedným z uvedených spôsobov:

  • Dobierkou pri prevzatí zásielky;
  • Bankovým prevodom;
  • Platobnou kartou online;
  • Úhradou zo Zlatého konta;
  • Na splátky - Home Credit / aktuálne len v ČR ;
  • Darčekovým poukazom – voucherom.

 

Dobierkou pri prevzatí zásielky

Spôsob úhrady tovaru na dobierku je možný len v prípade odoslania tovaru Českou poštou /Slovenskou poštou. Pri ďalších spôsoboch dopravy nie je táto možnosť povolená. Hotovosť zaplatíte pri odovzdaní zásielky priamo doručovateľovi alebo po uložení zásielky pri okienku Českej pošty / Slovenskej pošty, kde môžete využiť tiež platbu platobnou kartou. Služba dobierky je spoplatnená sumou 30 Kč / 1,90 €.

Bankovým prevodom

Ak zvolíte spôsob úhrady bankovým prevodom, budú v poslednom kroku objednávky zobrazené všetky informácie pre zadanie platby a tiež QR kód pre prípad platby z mobilného telefónu. Po dokončení objednávky dostanete potvrdenie objednávky a platobné pokyny - na e-mail, ktorý ste zadali pri tvorbe objednávky.

Nájdete tu sumu na úhradu, variabilný symbol, termín splatnosti a číslo účtu (v prípade zahraničnej platby aj SWIFT a IBAN).

Platbu môžete vykonať platobným prevodom alebo môžete hotovosť vložiť priamo na náš účet v Českej sporiteľni / Slovenskej sporiteľni. Objednávku začneme spracovávať až po pripísaní peňazí na náš účet.

Pokiaľ nebude objednávka uhradená v termíne splatnosti, zašleme vám e-mailom upozornenie o končiacej lehote. Po jej uplynutí bude neuhradená objednávka stornovaná.

Ak potrebujete poslať zálohovú faktúru (daňový doklad k prijatej platbe), kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky.

Platobnou kartou online

Po zvolení tohto spôsobu platby budete presmerovaní na platobnú bránu. Po zadaní potrebných údajov bude objednávka obratom uhradená. Pokiaľ nebude platba realizovaná (napr. z dôvodu nízkeho limitu na karte alebo nedostatočného zostatku na účte), máte možnosť zvoliť iný spôsob platby a objednávku dokončiť. 

Úhradou zo Zlatého konta

Zlaté konto Českej mincovne slúži ako elektronická peňaženka, kam si môžete ukladať peniaze podľa svojich potrieb a možností. Tieto peniaze potom môžete použiť na úhradu svojej e-shopovej objednávky.

Týmto spôsobom môžu svoje objednávky uhradiť registrovaní zákazníci, ktorí si previedli peniaze na Zlaté konto a disponujú dostatočným zostatkom na zaplatenie objednávky.

Na splátky - Home Credit / aktuálne len v ČR

Ak nemáte potrebné peniaze k dispozícii okamžite, môžete využiť možnosť nákupu na splátky. Pri vybraných produktoch môžete využiť aj možnosť úveru bez navýšenia.  

V detaile každého produktu je zobrazená Splátková kalkulačka, kde si môžete aj nezáväzne vyskúšať nastaviť výšku a dĺžku splátok. Po potvrdení tejto možnosti a po dokončení objednávky budete presmerovaní na stránky spoločnosti Home Credit, kde si dohodnete podmienky úveru. Po schválení budete spoločnosťou Home Credit informovaní o vzniku úverovej zmluvy.

Potom bude vaša objednávka prijatá do nášho objednávkového systému a ďalej bude spracovaná podľa zadaných požiadaviek.

Viac informácií o možnosti úveru nájdete na stránkach spoločnosti Home Credit:

https://www.homecredit.cz/vseobecne-obchodni-podminky/revolvingovy-uver-4

Darčekovým poukazom - voucherom

Svoju objednávku môžete zaplatiť aj pomocou zľavového kódu alebo darčekového poukazu. Kód poskytnutej zľavy alebo voucheru zapíšete do poľa v prvom kroku objednávky - Nákupný košík. Po zapísaní kódu bude daná suma okamžite odpočítaná z celkovej ceny objednávky. Niektoré poskytované zľavové kódy je možné uplatniť len na vybraný sortiment. Produkty, na ktoré sa zľavový kód vzťahuje, nájdete pomocou Filtra - Možno uplatniť zľavový kód.

Česká mincovna
Loading...