Investičná zlatá tehla 25 x 1 g Multigram - Pamp Fortuna

Investičná zlatá tehla 25 x 1 g Multigram - Pamp Fortuna

Stav skladu
Momentálne nedostupné
Cena
2 160,70 €
oslobodené od DPH

Produkt si môžete zakúpiť aj priamo v predajniach Českej mincovne

Orientačná výkupná cena produktu je 1 728,56 €. Výkup prebieha podľa pravidiel výkupu.

Popis

Švajčiarska spoločnosť PAMP je popredným spracovateľom drahých kovov a lídrom na trhoch USA, Blízkeho východu a Indie. Značka v súčasnosti ovláda viac ako jednu polovicu celosvetového trhu so zlatými tehličkami s hmotnosťou pod 50 gramov. 

Táto špeciálna súprava sa skladá z 25 samostatných zlatých tehličiek, pričom každá má hmotnosť 1 g rýdzeho zlata. Jednotlivé tehličky boli vyrobené razením. V porovnaní s odlievanými zliatkami ponúkajú razené tehličky väčšiu úroveň zabezpečenia proti falšovaniu aj vyššiu estetickú hodnotu. Razenému reliéfu dominuje vyobrazenie Fortúny - rímskej bohyne šťastia a hojnosti. Tehličky vďaka tomu poslúžia nielen ako investícia, ale aj ako krásny darček.

Spoločnosť PAMP S.A. (Produits Artistiques Métaux Precieux), ktorá bola založená v roku 1977, je držiteľom certifikátu good delivery londýnskej burzy drahých kovov LBMA. To dokazuje maximálnu možnú kvalitu jej produktov a zaručuje ich voľnú konvertibilitu kdekoľvek na svete. Rada The Responsible Jewellery Council udelila spoločnosti osvedčenie, ktoré dokazuje jej etické správanie, dodržiavanie ľudských práv a sociálnych a ekologických noriem.   

Špecifikácia

Číslo
81146-610
Číslovaná emisia
Áno
Certifikát
Áno
Materiál
Zlato
Rýdzosť
999.9 / 1000
Hmotnosť
25 g
Česká mincovna
Loading...