Drevené hodinky GROUND so zlatou mincou Orol 2022 - unisex

Drevené hodinky GROUND so zlatou mincou Orol 2022 - unisex

Stav skladu
Skladom
Emisný náklad
22 ks
Cena
415,00 €
vrátane DPH

Produkt si môžete zakúpiť aj priamo v predajniach Českej mincovne

Na produkt nie je možné uplatniť zľavový poukaz.

Drevené hodinky s mincou

Zatiaľ čo obyčajné hodinky sú len praktickou pomôckou, ktorá meria čas, neobyčajné hodinky sú elegantným módnym doplnkom a symbolom spoločenského statusu. Chcete vyjadriť svoj osobitný vkus? Túžite dať svojmu okoliu najavo, že nie ste korisť, ale dravec? Potom sú tu pre vás hodinky Orol 2022, ktoré vznikli v spolupráci jabloneckej Českej mincovne a libereckej značky Wooden Land.

Ako názov značky napovedá, luxusné pánske hodinky sú vyrobené z dreva. Sýty hnedočervený materiál pochádza zo stromu slivky, ktorý poskytuje nielen lahodné ovocie, ale aj kvalitné drevo, ktoré skvele ladí s koženými doplnkami – napríklad s opaskom či topánkami. Každý exemplár, ktorý opustí dielňu hodinárskych majstrov, je ručne vyrobeným originálom s neopakovateľnou štruktúrou, ktorá je zvýraznená kombináciou prírodných voskov.

Do jednoduchého ciferníka je zasadená zlatá investičná minca Orol s hmotnosťou 1/25 trojskej unce s motívom z roku 2022, ktorá je dielom medailéra MgA. Martina Daška.

Hodinky Orol sa postarajú, aby ste nemali meškanie, vykričia do sveta, že máte vycibrený štýl, a zachránia vám život v krízovej situácii. Predstavte si napríklad, že na dovolenke v exotickej krajine prídete o všetky peniaze. V takom prípade sa vám vyplatí mať investičnú mincu neustále po ruke. Zlato totiž rýchlo speňažíte kdekoľvek na svete…

Emisný náklad má len 22 kusov unisex hodiniek. Každý exemplár je navyše číslovaný.

Rozmery unisex hodiniek: 41x52x10 mm

V našej ponuke nájdete aj pánsky variant týchto hodiniek, ktorý je svojou väčšou veľkosťou vhodný najmä pre mužov.

Neprehliadnite zásady starostlivosti o hodinky.

Špecifikácia

Číslo
O-538-A-17-U
Číslovaná emisia
Áno
Certifikát
Áno
Materiál
Ostatné
Rýdzosť
0 / 1000
Balenie
Čierne papierové etui
Česká mincovna
Loading...