Drevené hodinky EXCLUSIVE Black so zlatou mincou Czech Lion 2023 - unisex

Drevené hodinky EXCLUSIVE Black so zlatou mincou Czech Lion 2023 - unisex

Stav skladu
Skladom
Dátum emisie
apríl 2023
Emisný náklad
99 ks
Cena
852,00 €
vrátane DPH

Produkt si môžete zakúpiť aj priamo v predajniach Českej mincovne

Na produkt nie je možné uplatniť zľavový poukaz.

Drevené hodinky s mincou

Zatiaľ čo obyčajné hodinky sú len praktickou pomôckou, ktorá meria čas, neobyčajné hodinky sú elegantným módnym doplnkom a symbolom spoločenského statusu. Chcete vyjadriť svoj osobitný vkus? Túžite dať svojmu okoliu najavo, že nie ste súčasťou stáda, ale vodcom svorky? Potom sú tu pre vás hodinky Český lev 2023, ktoré vznikli v spolupráci s libereckou značkou Wooden Land pri príležitosti 30 rokov Českej mincovne.

Ako názov značky napovedá, luxusné hodinky sú vyrobené z dreva. Ušľachtilý čierny materiál pochádza z bahenného duba, ktorý tisíce rokov driemal v močiari. Každý exemplár, ktorý opustí dielňu hodinárskych majstrov, je ručne vyrobeným originálom s neopakovateľnou štruktúrou, ktorá je zvýraznená kombináciou prírodných voskov.

Do jednoduchého ciferníka je zasadená zlatá investičná minca Český lev s hmotnosťou 1/25 trojskej unce s motívom z roku 2023, ktorá je dielom medailéra Asamata Bataeva, DiS. Mincu zakrýva zafírové sklíčko, ktoré je mimoriadne odolné, a tak sa o svoju investíciu nemusíte báť. Zadný kryt hodiniek je priehľadný a umožňuje pohľad na chod presného japonského strojčeka. Súčasťou hodiniek sú dva rôzne remienky – jeden drevený a jeden kožený. Môžete ich meniť napríklad podľa toho, čo si plánujete obliecť.

Hodinky Český lev sa postarajú, aby ste nemali meškanie, vykričia do sveta, že máte vycibrený štýl, a zachránia vám život v krízovej situácii. Predstavte si napríklad, že na dovolenke v exotickej krajine prídete o všetky peniaze. V takom prípade sa vám vyplatí mať investičnú mincu neustále po ruke. Zlato totiž rýchlo speňažíte kdekoľvek na svete…

Hodinky vychádzajú v limitovanom náklade majúcom 99 kusov. Každý exemplár je číslovaný.

Okrem klasického manuálneho naťahovania má strojček aj automatický samonáťahovací mechanizmus.

Rozmery hodiniek: 45x54x13 mm

Neprehliadnite zásady starostlivosti o hodinky.

Špecifikácia

Číslo
O-538-A-18-U
Číslovaná emisia
Áno
Certifikát
Áno
Materiál
Ostatné
Rýdzosť
0 / 1000
Hmotnosť
42 g
Balenie
Čierne papierové etui
Česká mincovna
Loading...