Česká kniha rekordů

Česká kniha rekordů

Stav skladu
Skladom v predajni
Cena
21,00 €
oslobodené od DPH

Produkt si môžete zakúpiť aj priamo v predajniach Českej mincovne

Na produkt nie je možné uplatniť zľavový poukaz.

Popis

Siedme vydanie Českej knihy rekordov je plné zábavy aj poučenia – prináša stovky fotografií a tisíce údajov o najrôznejších českých naj. Nechýba v nej ani Česká mincovňa.

Byť prvý medzi všetkými. Prvý, kto dokáže niečo, čo sa ešte nikomu nepodarilo. Prekonať sám seba. Taká je túžba rekordmanov… Jeden z prvých rekordov, na ktoré narazíte pri listovaní vo výpravnej publikácii, patrí Českej mincovni – konkrétne minci vyrazenej z desiatich kilogramov rýdzeho zlata. Na ďalších stránkach encyklopédie potom nájdete takmer všetko, čím sa môže pochváliť Česká republika v oblastiach kultúry, vedy, športu či prírodných krás a turistických zaujímavostí. Zoznámite sa s pozoruhodnými výkonmi obyčajných ľudí, ktorí majú neobyčajné schopnosti, unikátnymi výrobkami aj hravými šibalstvami. Od klobúku, pod ktorý sa vošlo 98 ľudí, po robota, ktorý prešiel stopom celú republiku.

Kniha je vskutku multimediálna – popri textoch a fotografiách obsahuje aj množstvo videí, ktorá sa vám zobrazia po načítaní príslušného QR kódu.

Špecifikácia

Číslo
83105-001
Číslovaná emisia
Nie
Certifikát
Nie
Materiál
Ostatné
Rýdzosť
0 / 1000
Hmotnosť
446 g
Česká mincovna
Loading...