Ročenka Českej mincovne a.s. 2016 - 2017

Ročenka Českej mincovne a.s. 2016 - 2017

Stav skladu
Vypredané
Cena
4,80 €
vrátane DPH
Na produkt nie je možné uplatniť zľavový poukaz.

Popis

V roku 2017 vychádza už tretia Ročenka Českej mincovne, ktorá ponúka tradičný výber toho najzaujímavejšieho, čo vzniklo v Jablonci nad Nisou – tentoraz za obdobie od septembra 2016 do augusta 2017.

Odvtedy, keď táto publikácia vyšla po prvýkrát, sa mnoho zmenilo. Môžeme napríklad s hrdosťou vyhlásiť, že Česká mincovňa už nie je len česká. Naše mince si nachádzajú cestu do zbierok po celej planéte a numizmatici sa s nami môžu stretnúť na veľtrhoch v Európe, Amerike aj Ázii. Svojej vlasti však – ako sa môžete presvedčiť na stránkach Ročenky – zostáváme verní. Sú to práve jej príbehy, ktoré si získavajú pozornosť doma aj v zahraničí. Napríklad medzinárodný projekt Českej mincovne spojený s osobnosťou vojnového veterána Emila Bočeka zaujal natoľko, že získal 
prestížnu cenu za public relations, a nová séria investičných mincí Český lev sa s veľkým úspechom zaradila po boku svojich slávnych svetových náprotivkov.

Popri nahliadnutí do 
zákulisia jedinečných numizmatických projektov sme si pre vás prichystali rozhovory s mladými tvárami českej medailérskej scény, rozprávanie posledného českého veterána z Tobruku aj kompletný prehľad razieb Českej mincovne za rok 2016, ktorý nikde inde nenájdete.

Špecifikácia

Číslo
83018-003
Číslovaná emisia
Nie
Certifikát
Nie
Rýdzosť
0 / 1000
Česká mincovna
Loading...