O spoločnosti

Švajčiarska spoločnosť PAMP S.A. (Produits Artistiques Metaux Precieux) je prestížnym spracovateľom drahých kovov. Značka je lídrom na trhoch USA, Blízkeho východu a Indie. V súčasnosti ovláda viac ako jednu polovicu celosvetového trhu so zlatými tehličkami hmotnosťou pod 50 gramov. Zaoberá sa tiež priemyselným spracovaním drahých kovov

Spoločnosť, ktorá je členom MKS Group, bola založená vo Švajčiarsku v roku 1977. Je držiteľom certifikátu good delivery londýnskej burzy drahých kovov LBMA - to dokladá maximálnu možnú kvalitu a zaručuje voľnú konvertibilitu jej tehličiek kdekoľvek na svete. Rada The Responsible Jewellery Council udelila spoločnosti osvedčenie, ktoré dokazuje jej etické správanie, dodržiavanie ľudských práv a sociálnych a ekologických noriem.

Investičné zlato Pamp

PAMP S.A. vyrába investičné produkty razením, a môže tak zaručiť väčšiu bezpečnosť pred falšovateľmi a aj vyššiu estetickú hodnotu. Spoločnosť je známa výrobou investičných zlatých tehličiek so znakom Fortuny - rímskej bohyne šťastia a hojnosti. Menšie strieborné a zlaté tehličky Pamp zdobené dekoratívnymi vzormi možno použiť ako krásny darček.

Česká mincovna
Loading...